Tetovanie na nohe

Pri tetovaní na nohu ženy volia skôr menej odvážne typy tetovaní. Predovšetkým menšie a elegantné vozry predovšetkým v dolnej časti nohy. Buď na kotníku alebo na lýtku. Toto sú celkovo dve asi najoblúbenejšie miesta na nohe, kde sa nechávajú tetovať nie len ženy ale aj muži. Tetovanie na nohe nie je problém kedykoľvek zakryť a kedykoľvek odokryť a to je pri tetovaní veľmi dôležité. Tetovanie na týchto dvoch miestach je vkusné a neprovokujúce. Obľúbené motívy sú podobné ako pri spodnej časti chrbta teda motýle, kvetinky a podobne.

 

 

Samozrejme aj na nohe je možné zvoliť odvážnejší typ tetovania. Zaujímavé je napríklad tetovanie na stehne. Prípadne je nejeden prípad, keď potetovaná je celá noha od stehna až po dolnú časť lýtka. Muži volia najčastejšie tetovanie na lýtku a na rozdiel od žien si často volia výraznejšie a väčšie vzory. V niektorých prípadoch až na celé lýtko. Toľko o tetovaní na lýtko.

Ďalším miestom na nohe je samotné chodidlo respektíve jeho horná časť, kde je dostatočný priestor na tetovanie, ktorý veľa ľudí aj využije. A zabudnúť netreba ani oblasť píštaly resp. bočnú časť nohy medzi lýtkom a píšťalou, kde sa dosť ľudí nechá potetovať.

Tetovanie na nohu je rozhodne obľúbené a to hneď z viacerých dôvodov. Môžete používať rôzne vzory, obrázky. Pozrieť si zopár ukážok môžete pozrieť v našej galérii. Elegantné ženské tetovania/tatto môžu však byť aj na stehne, aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode