Tetovanie na ruke

Tetovanie na ruke patrí k najobľúbenejším a najpoužívanejším a to predovšetkým kvôli veľkej flexibilite a menšej bolesti v porovnaní s inými časťami tela. Čo sa týka tej flexibility tým je myslené predovšetkým že je na ruke veľa miest, kde sa dá tetovanie umiestniť a taktiež že je možné si dať tetovanie rôznych veľkostí.

Kde všade na ruku sa dá dať tetovanie? Pozrite si zoznam tetovania na ruku:

Jednoducho by sa dalo povedať že úplne všade od ramena až po končeky prstov. Vymenúvame ale tie najčastejšie miesta:

tetovanie na ramene:

 

 

Asi najoblúbenejšie a najčastejšie. Na rameno sa zvyknú dávať trochu väčšie vzory. Veľká výhoda je znesiteľná bolesť a hlavne jednoduchá možnosť zakryť rameno. Aj na ramene je viac miest. Od bicepsu, cez zadnú časť až po celé rameno až po predlaktie. To sú dôvody pre tetovanie na rameno.

tetovanie na predlaktí:

Tu sú používanejšie menšie aj väčšie vzory. Ako bolo vyššie napísané často sa volí kombinácia od ramena až po prelaktie.

tetovanie na vrchnej časti dlane:

nepatrí k najčastejším, ale občas siahne niekto aj po ňom

tetovanie na zápästí:

tetovania na zápästí sú čoraz populárnejšie, lebo ich nemá veľa ľudí a tak môžete byť o čosi výnimočnejší a originálnejší.

Tetovanie na ruke je nekontroverzné a ľudia si naneho zvykli. Hlavne teda na ramene, ktoré je zrejme jedným z úplne najčastejších miest pre tetovanie.

© 2009 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si webové stránky zdarma!Webnode